Harrachovské apartmány GRYF

Základní info

Nově zrekonstruované apartmány Gryf apartments Harrachov ke krátkodobému ale i dlouhodobému pronájmu leží v klidné části Harrachova zvané Rýžoviště jen 50 metrů od vleku. Tento apartmánový dům Vám nabízí ubytování po celý rok. Gryf apartments v průběhu roku 2018 prošly kompletní rekonstrukcí, kdy z původního hotelu vznikl apartmánový dům nabízející 11 apartmánu různých velikostí od 1+kk po 2+kk s kapacitou až 45 lůžek.

  • 3x menší apartmán 1+kk ideální pro 2 osoby.
  • 2x větší 1+kk apartmán ideální pro rodiny s dětmi (kapacita 4 osoby)
  • 6x apartmán 2+kk z nichž některý apartmán má možnost ubytování pro 7-8 osob.

Apartmánový dům také nabízí komfortní lyžárnu se skříněmi na uložení lyží a bot a sušárnu na boty.

Apartmány nabízejí komfortní ubytování v krásném prostředí Harrachova s výhledem na sjezdovku a přímo na cestě k nádherným Mumlavským vodopádům, které jsou vzdáleny od hotelu 1 km.

Každý apartmán nabízí vlastní kompletně vybavenou kuchyň, jejíž součástí je obývací prostor s gaučem a televizí. Nové koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou. Apartmány mají bezplatné připojení na internet. K apartmánovému domu náleží bezplatné parkoviště. Všechny apartmány mají wifi zdarma.

Součástí Vašeho pobytu je u vybraných apartmánů relaxační nebo rekondiční 1x 45 minutová masáž ZDARMA (dále dle ceníku). Datum a čas který Vám bude vyhovovat si domluvíte s masérkou Miluškou na tel. 731 065 313

Check in: 16-19
Check out: 8-10

V apartmánovém domě není recepce.

Při příjezdu klíček najdete ve schránce označené číslem apartmánu. Kód ke schránce najdete v emailu nebo v sms, který jste dostali před příjezdem. Pokd jste kód neobdrželi, volejte paní Hákovou +420 724 560 203.

Zima

Apartmány mají ideální polohy pro lyžařské sporty. Jen 50 m od budovy je čtyřsedačková lanovka Rýžoviště, která je součástí Skiareálu Harrachov a nabízí snadné napojení na všechny jeho sjezdovky. V areálu je také lyžařská škola a půjčovna 30m od domu.
V blízkém okolí jsou také další menší vleky vhodné pro začátečníky a rodiny s dětmi.

V zimním období doporučujeme při cestě do apartmánu použití sněhových řetězů. Příjezd k domu je 50m svažitě stoupající cestou.

Léto

V létě jsou Gryf apartments ideálním východiskem pro horskou turistiku a cykloturistiku. Bohatá turistická síť značených stezek a okruhů dle náročnosti. Díky poloze v klidné lokalitě a příjemné atmosféře poskytuje ideální podmínky rodinnou dovolenou. Podél apartmánů turistická stezka k Mumlavským vodopádům.